KONST / Litografier / Färglitografi 16185296
nr 1618 5296
Hans Ekvall
(f. 1918), Sverige
Blomsterstilleben, Signerad. Numrerad 207/250. Färglitografi, bildmått: 44x52. Bladets mått: 57x63 cm, oramat löst blad
Hans Ekvall, född 1918 i Nora, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:08:18
6/5 18:41:18
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor